Topcon tutkimuslaitteen LS-B100 / LS-B100 Machine Control Laser yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Topcon tutkimuslaitteen LS-B100 / LS-B100 Machine Control Laser yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-TOB100SL
36,95 €
Topcon tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
LS-B100
LS-B100 Machine Control Laser
LS-B110
LS-B110 Machine Control Laser
LS-B110W
LS-B100 Machine Control Laser
LS-B110
LS-B110 Machine Control Laser
LS-B110W
Korvattavat Topcon tutkimuslaitteen alkuperäisakut
BT-68Q
GP180AAH4X6Z
GP180AAH4X6Z
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Topcon tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-TOB100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 4,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128156215 |
| Korvaa | BT-68Q / GP180AAH4X6Z |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 9.6Wh |
| Mitat | 52.30 x 28.90 x 15.00mm x 2 |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |