Theis tutkimuslaitteen TPL-2N / TPL-H yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
Theis tutkimuslaitteen TPL-2N / TPL-H yhteensopiva akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-THL200SL
33,95 €
Theis tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
TPL-2N
TPL-H
TPL-H
Korvattavat Theis tutkimuslaitteen alkuperäisakut
N04-05.02
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Theis tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-THL200SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128163312 |
| Korvaa | N04-05.02 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 18Wh |
| Mitat | 109.00 x 45.70 x 32.00mm |
| Jännite | 6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |