Theis tutkimuslaitteen TAL Evolution (200) / TAL S yhteensopiva akku 4000mAh
calcActive())">
Theis tutkimuslaitteen TAL Evolution (200) / TAL S yhteensopiva akku 4000mAh
In stock
- SKU
- CS-THL210SL
36,95 €
Theis tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
TAL Evolution (200)
TAL S
TAL S
Korvattavat Theis tutkimuslaitteen alkuperäisakut
08.08.2002
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Theis tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-THL210SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 4,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128163282 |
| Korvaa | 08.08.002 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 19.2Wh |
| Mitat | 65.70 x 50.60 x 37.60mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |