Testo tutkimuslaitteen 320 Combustion Analyzer yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Testo tutkimuslaitteen 320 Combustion Analyzer yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-TES320SL
22,95 €
Testo tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
320 Combustion Analyzer
Korvattavat Testo tutkimuslaitteen alkuperäisakut
0515 5046
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Testo tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-TES320SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128164401 |
| Korvaa | 0515 5046 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.62Wh |
| Mitat | 69.00 x 20.50 x 18.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |