Testo tutkimuslaitteen 184-T4 yhteensopiva akku 500mAh
calcActive())">
Testo tutkimuslaitteen 184-T4 yhteensopiva akku 500mAh
In stock
- SKU
- CS-CR2450
19,95 €
Testo tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
184-T4
Korvattavat Testo tutkimuslaitteen alkuperäisakut
TLH-2450
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Testo tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-CR2450 |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-SOCl2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128173052 |
| Korvaa | TLH-2450 |
| Kapasiteetti (mAh) | 500mAh / 1.8Wh |
| Mitat | 24.10 x 24.10 x 10.50mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |