Teltonika tutkimuslaitteen TM250 yhteensopiva akku 950mAh
calcActive())">
Teltonika tutkimuslaitteen TM250 yhteensopiva akku 950mAh
In stock
- SKU
- CS-TTM250SL
17,95 €
Teltonika tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
TM250
Korvattavat Teltonika tutkimuslaitteen alkuperäisakut
ZN703035
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Teltonika tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-TTM250SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128200192 |
| Korvaa | ZN703035 |
| Kapasiteetti (mAh) | 950mAh / 3.61Wh |
| Mitat | 37.90 x 29.00 x 7.20mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |