Teltonika tutkimuslaitteen FMA1yx / FMB Tracker yhteensopiva akku 150mAh
calcActive())">
Teltonika tutkimuslaitteen FMA1yx / FMB Tracker yhteensopiva akku 150mAh
In stock
- SKU
- CS-TMB230SL
16,95 €
Teltonika tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
FMA1yx
FMB Tracker
FMB1yx
FMB Tracker
FMB1yx
Korvattavat Teltonika tutkimuslaitteen alkuperäisakut
LP621230
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Teltonika tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-TMB230SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128161370 |
| Korvaa | LP621230 |
| Kapasiteetti (mAh) | 150mAh / 0.56Wh |
| Mitat | 31.00 x 11.60 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |