Symtech tutkimuslaitteen CVA-3EZ / HBA-5 yhteensopiva akku 1800mAh
calcActive())">
Symtech tutkimuslaitteen CVA-3EZ / HBA-5 yhteensopiva akku 1800mAh
In stock
- SKU
- CS-SHB500SL
34,95 €
Symtech tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
CVA-3EZ
HBA-5
HBA-5P
HBA-5
HBA-5P
Korvattavat Symtech tutkimuslaitteen alkuperäisakut
SY05011500
SYM05011500
SYM05011500
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Symtech tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
| SKU | CS-SHB500SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 9,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128154679 |
| Korvaa | SY05011500 / SYM05011500 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 17.28Wh |
| Mitat | 100.10 x 56.60 x 6.80mm |
| Jännite | 9,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |