Sumitomo tutkimuslaitteen Fusion Splicers BU25 / Type-25 yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Sumitomo tutkimuslaitteen Fusion Splicers BU25 / Type-25 yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-STU250SL
59,95 €
Sumitomo tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Fusion Splicers BU25
Type-25
Type-25e
Type-25
Type-25e
Korvattavat Sumitomo tutkimuslaitteen alkuperäisakut
BU-25
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sumitomo tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi …
| SKU | CS-STU250SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128165507 |
| Korvaa | BU-25 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 28.86Wh |
| Mitat | 81.00 x 60.00 x 20.30mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |