Senter tutkimuslaitteen ST805C yhteensopiva akku 1000mAh
calcActive())">
Senter tutkimuslaitteen ST805C yhteensopiva akku 1000mAh
In stock
- SKU
- CS-SST805SL
54,95 €
Senter tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ST805C
Korvattavat Senter tutkimuslaitteen alkuperäisakut
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Senter tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-SST805SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128154402 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 7.4Wh |
| Mitat | 49.00 x 39.78 x 11.56mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |