Schneider tutkimuslaitteen Tsx17 yhteensopiva akku 5400mAh
calcActive())">
Schneider tutkimuslaitteen Tsx17 yhteensopiva akku 5400mAh
In stock
- SKU
- CS-SHX170SL
22,95 €
Schneider tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Tsx17
Korvattavat Schneider tutkimuslaitteen alkuperäisakut
2XSL360/131
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Schneider tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-SHX170SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-SOCl2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128167648 |
| Korvaa | 2XSL360/131 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5400mAh / 19.44Wh |
| Mitat | 51.00 x 31.40 x 14.85mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |