RAE Systems tutkimuslaitteen QRAE II / QRAE II Gas Monitor Detector yhteensopiva akku 2300mAh
calcActive())">
RAE Systems tutkimuslaitteen QRAE II / QRAE II Gas Monitor Detector yhteensopiva akku 2300mAh
In stock
- SKU
- CS-REM340SL
26,95 €
RAE Systems tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
QRAE II
QRAE II Gas Monitor Detector
QRAE II Gas Monitor Detector
Korvattavat RAE Systems tutkimuslaitteen alkuperäisakut
20-3402-000
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu RAE Systems tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-REM340SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128152316 |
| Korvaa | 20-3402-000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2300mAh / 8.51Wh |
| Mitat | 56.90 x 47.62 x 17.24mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |