RAE Systems tutkimuslaitteen MultiRAE Plus / MultiRAE Qrae yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
RAE Systems tutkimuslaitteen MultiRAE Plus / MultiRAE Qrae yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-REM500SL
23,95 €
RAE Systems tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MultiRAE Plus
MultiRAE Qrae
PGM-50
MultiRAE Qrae
PGM-50
Korvattavat RAE Systems tutkimuslaitteen alkuperäisakut
500-0037-100
CD500-0059-000-FRU
0059 0039 0037
CD500-0059-000-FRU
0059 0039 0037
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu RAE Systems tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-REM500SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 4,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128195375 |
| Korvaa | 500-0037-100 / CD500-0059-000-FRU / 0059 0039 0037 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 9.6Wh |
| Mitat | 98.50 x 28.80 x 16.50mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |