RAE Systems tutkimuslaitteen MultiRAE Benzene / MultiRAE Lite yhteensopiva akku 5400mAh
calcActive())">
RAE Systems tutkimuslaitteen MultiRAE Benzene / MultiRAE Lite yhteensopiva akku 5400mAh
In stock
- SKU
- CS-PGM620XL
178,95 €
RAE Systems tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MultiRAE Benzene
MultiRAE Lite
MultiRAE Pro
MultiRAE
MultiRAE Lite
MultiRAE Pro
MultiRAE
Korvattavat RAE Systems tutkimuslaitteen alkuperäisakut
M01-3055-000
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu RAE Systems tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-PGM620XL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128208525 |
| Korvaa | M01-3055-000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5400mAh / 19.98Wh |
| Mitat | 76.85 x 64.00 x 41.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |