RAE Systems tutkimuslaitteen MultiRAE Benzene / MultiRAE Lite yhteensopiva akku 3600mAh
calcActive())">
RAE Systems tutkimuslaitteen MultiRAE Benzene / MultiRAE Lite yhteensopiva akku 3600mAh
In stock
- SKU
- CS-PGM620SL
144,95 €
RAE Systems tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MultiRAE Benzene
MultiRAE Lite
MultiRAE
MultiRAE Pro
MultiRAE Lite
MultiRAE
MultiRAE Pro
Korvattavat RAE Systems tutkimuslaitteen alkuperäisakut
M01-3053-000
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu RAE Systems tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-PGM620SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128200529 |
| Korvaa | M01-3053-000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 13.32Wh |
| Mitat | 76.85 x 64.00 x 33.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |