Promax tutkimuslaitteen Neo + / Neo 2 atsc yhteensopiva akku 13000mAh
calcActive())">
Promax tutkimuslaitteen Neo + / Neo 2 atsc yhteensopiva akku 13000mAh
In stock
- SKU
- CS-PRX200SL
67,95 €
Promax tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Neo +
Neo 2 atsc
Neo 3
Neo 4
Promax Neo 2
Neo 2 atsc
Neo 3
Neo 4
Promax Neo 2
Korvattavat Promax tutkimuslaitteen alkuperäisakut
CB-084
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Promax tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-PRX200SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128159087 |
| Korvaa | CB-084 |
| Kapasiteetti (mAh) | 13000mAh / 96.2Wh |
| Mitat | 94.20 x 66.54 x 37.62mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |