Peaktech tutkimuslaitteen P 9020 / P9020A yhteensopiva akku 3400mAh
calcActive())">
Peaktech tutkimuslaitteen P 9020 / P9020A yhteensopiva akku 3400mAh
In stock
- SKU
- CS-PKH902XL
40,95 €
Peaktech tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
P 9020
P9020A
P9021
P9020A
P9021
Korvattavat Peaktech tutkimuslaitteen alkuperäisakut
301-62-412
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Peaktech tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi …
| SKU | CS-PKH902XL |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128160793 |
| Korvaa | 301-62-412 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 37.74Wh |
| Mitat | 67.00 x 55.90 x 20.00mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |