Peaktech tutkimuslaitteen DVB-C / DVB-C/S/T yhteensopiva akku 1600mAh
calcActive())">
Peaktech tutkimuslaitteen DVB-C / DVB-C/S/T yhteensopiva akku 1600mAh
In stock
- SKU
- CS-PKH922SL
29,95 €
Peaktech tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
DVB-C
DVB-C/S/T
DVB-S
DVB-S2
DVB-T
P 9022
P9022
DVB-C/S/T
DVB-S
DVB-S2
DVB-T
P 9022
P9022
Korvattavat Peaktech tutkimuslaitteen alkuperäisakut
302-11-802
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Peaktech tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi …
| SKU | CS-PKH922SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128169734 |
| Korvaa | 302-11-802 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1600mAh / 11.84Wh |
| Mitat | 53.00 x 36.70 x 18.50mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |