OPWILL tutkimuslaitteen OPT6123L / OTP6103 yhteensopiva akku 1700mAh
calcActive())">
OPWILL tutkimuslaitteen OPT6123L / OTP6103 yhteensopiva akku 1700mAh
In stock
- SKU
- CS-OTP610SL
173,95 €
146,95 €
OPWILL tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
OPT6123L
OTP6103
OTP-6103
OTP6105
OTP6123
OTP-6123
OTP-6126
OTP-6213L
OTP6103
OTP-6103
OTP6105
OTP6123
OTP-6123
OTP-6126
OTP-6213L
Korvattavat OPWILL tutkimuslaitteen alkuperäisakut
LB03V10S0103
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu OPWILL tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-OTP610SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 10,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128164869 |
| Korvaa | LB03V10S0103 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1700mAh / 18.36Wh |
| Mitat | 129.50 x 72.00 x 18.40mm |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |