Omron tutkimuslaitteen NE1A-HDY01 yhteensopiva akku 2200mAh
calcActive())">
Omron tutkimuslaitteen NE1A-HDY01 yhteensopiva akku 2200mAh
In stock
- SKU
- CS-SPU465SL
33,95 €
Omron tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
NE1A-HDY01
Korvattavat Omron tutkimuslaitteen alkuperäisakut
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Omron tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-SPU465SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128032281 |
| Korvaa | BP-0720-A1-E / BP-0725-A1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 16.28Wh |
| Mitat | 71.35 x 37.95 x 20.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |