Olympus tutkimuslaitteen Vanta Analyzers Handheld Spectrometer Surveying yhteensopiva akku 3250mAh
calcActive())">
Olympus tutkimuslaitteen Vanta Analyzers Handheld Spectrometer Surveying yhteensopiva akku 3250mAh
In stock
- SKU
- CS-OPN203SL
219,95 €
Olympus tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Vanta Analyzers Handheld Spectrometer Surveying
Korvattavat Olympus tutkimuslaitteen alkuperäisakut
ND2034
ND2034OL34
ND2034HD34
ND2034OL34
ND2034HD34
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Olympus tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
| SKU | CS-OPN203SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128205920 |
| Korvaa | ND2034 / ND2034OL34 / ND2034HD34 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3250mAh / 46.8Wh |
| Mitat | 150.60 x 42.10 x 22.30mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |