Defelsko tutkimuslaitteen PosiTest HHD yhteensopiva akku 5200mAh
calcActive())">
Defelsko tutkimuslaitteen PosiTest HHD yhteensopiva akku 5200mAh
In stock
- SKU
- CS-DPT100SL
267,95 €
Defelsko tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
PosiTest HHD
Korvattavat Defelsko tutkimuslaitteen alkuperäisakut
HDDBATTERY
NF2040QE34
RRC2040-2
NF2040QE34
RRC2040-2
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Defelsko tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi …
| SKU | CS-DPT100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 10,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128213185 |
| Korvaa | 100559-05 / 600-BAT-L-2 / U876005B |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 56.16Wh |
| Mitat | 150.50 x 59.40 x 22.40mm |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |