Nissin tutkimuslaitteen KF4 / KF4A yhteensopiva akku 3400mAh
calcActive())">
Nissin tutkimuslaitteen KF4 / KF4A yhteensopiva akku 3400mAh
In stock
- SKU
- CS-NKF400XL
80,95 €
Nissin tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
KF4
KF4A
KF4A
Korvattavat Nissin tutkimuslaitteen alkuperäisakut
BP-53
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Nissin tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-NKF400XL |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128151692 |
| Korvaa | BP-53 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 48.96Wh |
| Mitat | 73.50 x 68.40 x 19.00mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |