Midtronics tutkimuslaitteen OP-5500 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Midtronics tutkimuslaitteen OP-5500 yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-MTP550SL
19,95 €
Midtronics tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
OP-5500
Korvattavat Midtronics tutkimuslaitteen alkuperäisakut
59873353
BP-55
HHR-15F3G1
BP-55
HHR-15F3G1
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Midtronics tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikood…
| SKU | CS-MTP550SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128218517 |
| Korvaa | 59873353 / BP-55 / HHR-15F3G1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.2Wh |
| Mitat | 52.80 x 42.80 x 15.00mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |