Micsig tutkimuslaitteen TO1000 / TO1104+ yhteensopiva akku 8200mAh
calcActive())">
Micsig tutkimuslaitteen TO1000 / TO1104+ yhteensopiva akku 8200mAh
In stock
- SKU
- CS-MTT140SL
33,95 €
Micsig tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
TO1000
TO1104+
STO1000
ATO1102
ATO1104
TO1072
TO1074
TO1102
TO1104
TO1152
TO1104+
STO1000
ATO1102
ATO1104
TO1072
TO1074
TO1102
TO1104
TO1152
Korvattavat Micsig tutkimuslaitteen alkuperäisakut
SEC5076170-2S
MS-A-B748000
MS-A-B748000
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Micsig tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-MTT140SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128167693 |
| Korvaa | SEC5076170-2S / MS-A-B748000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 8200mAh / 60.68Wh |
| Mitat | 168.00 x 71.40 x 10.60mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |