Metland tutkimuslaitteen FL250HV / FL250VA-N yhteensopiva akku 4500mAh
calcActive())">
Metland tutkimuslaitteen FL250HV / FL250VA-N yhteensopiva akku 4500mAh
In stock
- SKU
- CS-MFL250SL
39,95 €
Metland tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
FL250HV
FL250VA-N
LX250
FL250VA-N
LX250
Korvattavat Metland tutkimuslaitteen alkuperäisakut
FL250C
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Metland tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
| SKU | CS-MFL250SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 4,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128154082 |
| Korvaa | FL250C |
| Kapasiteetti (mAh) | 4500mAh / 21.6Wh |
| Mitat | 102.25 x 51.20 x 25.82mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |