Megalite tutkimuslaitteen P-335 yhteensopiva akku 3600mAh
calcActive())">
Megalite tutkimuslaitteen P-335 yhteensopiva akku 3600mAh
In stock
- SKU
- CS-MTL221SL
39,95 €
33,95 €
Megalite tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
P-335
Korvattavat Megalite tutkimuslaitteen alkuperäisakut
GP380AFH6YMXZ
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Megalite tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi …
| SKU | CS-MTL221SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128162223 |
| Korvaa | GP380AFH6YMXZ |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 25.92Wh |
| Mitat | 68.00 x 51.00 x 34.16mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |