Line 6 tutkimuslaitteen James Tyler Variax / JTV guitar yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Line 6 tutkimuslaitteen James Tyler Variax / JTV guitar yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-LNE100SL
32,95 €
28,95 €
Line 6 tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
James Tyler Variax
JTV guitar
JTV James Tyler Variax
Shuriken
Variax Guitars
Variax Standard
JTV guitar
JTV James Tyler Variax
Shuriken
Variax Guitars
Variax Standard
Korvattavat Line 6 tutkimuslaitteen alkuperäisakut
98-034-0003
BA12
BA12
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Line 6 tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-LNE100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128139072 |
| Korvaa | BA12 / 98-034-0003 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 19.24Wh |
| Mitat | 70.90 x 38.60 x 21.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |