Leica tutkimuslaitteen Disto S910 / Disto D810 yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Leica tutkimuslaitteen Disto S910 / Disto D810 yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-LCS910SL
20,95 €
Leica tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Disto S910
Disto D810
Disto D810 Touch
Disto D810
Disto D810 Touch
Korvattavat Leica tutkimuslaitteen alkuperäisakut
795460
806678
806678
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Leica tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-LCS910SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128197096 |
| Korvaa | 795460 / 806678 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.62Wh |
| Mitat | 69.35 x 18.60 x 18.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |