Leica tutkimuslaitteen Disto L360 yhteensopiva akku 4500mAh
calcActive())">
Leica tutkimuslaitteen Disto L360 yhteensopiva akku 4500mAh
In stock
- SKU
- CS-LCD360SL
26,95 €
Leica tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Disto L360
Korvattavat Leica tutkimuslaitteen alkuperäisakut
91505701
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Leica tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-LCD360SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 2,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128192138 |
| Korvaa | 91505701 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4500mAh / 10.8Wh |
| Mitat | 99.60 x 25.70 x 25.70mm |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |