Labotect tutkimuslaitteen InControl 1050 yhteensopiva akku 1800mAh
calcActive())">
Labotect tutkimuslaitteen InControl 1050 yhteensopiva akku 1800mAh
In stock
- SKU
- CS-LTC105SL
47,95 €
Labotect tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
InControl 1050
Korvattavat Labotect tutkimuslaitteen alkuperäisakut
PA-L2
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Labotect tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi …
| SKU | CS-LTC105SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128156888 |
| Korvaa | PA-L2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Mitat | 54.74 x 34.50 x 11.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |