Kinryo tutkimuslaitteen KC3411A / KC3411B yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Kinryo tutkimuslaitteen KC3411A / KC3411B yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-KRY341SL
29,95 €
Kinryo tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
KC3411A
KC3411B
KC3412A
KC3412B
KC3415A
KC3415B
KC3441A
KC3441B
KC3441C
KC3441D
KC3442A
KC3442B
KC3442C
KC3442D
KC3445A
KC3445AA
KC3445AB
KC3445BA
KC3445BB
KC3445CA
KC3445CB
KC3445DA
KC3445DB
KC3411B
KC3412A
KC3412B
KC3415A
KC3415B
KC3441A
KC3441B
KC3441C
KC3441D
KC3442A
KC3442B
KC3442C
KC3442D
KC3445A
KC3445AA
KC3445AB
KC3445BA
KC3445BB
KC3445CA
KC3445CB
KC3445DA
KC3445DB
Korvattavat Kinryo tutkimuslaitteen alkuperäisakut
5441-1445
KC0402A
KC0402A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Kinryo tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-KRY341SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 4,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128135654 |
| Korvaa | KC0402A / 5441-1445 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 9.6Wh |
| Mitat | 100.64 x 29.12 x 14.70mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |