Kinryo tutkimuslaitteen KC301A / KC302A yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Kinryo tutkimuslaitteen KC301A / KC302A yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-KRY501SL
35,95 €
Kinryo tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
KC301A
KC302A
KC501A
KC501B
KC502A
KC302A
KC501A
KC501B
KC502A
Korvattavat Kinryo tutkimuslaitteen alkuperäisakut
4KR-950AAU
UZ73A
UZ-73A
UZ73A
UZ-73A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Kinryo tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-KRY501SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 4,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128135753 |
| Korvaa | UZ73A / UZ-73A / 4KR-950AAU |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 9.6Wh |
| Mitat | 122.10 x 35.74 x 19.92mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |