Keysight tutkimuslaitteen U1600 / U1602A yhteensopiva akku 4500mAh
calcActive())">
Keysight tutkimuslaitteen U1600 / U1602A yhteensopiva akku 4500mAh
In stock
- SKU
- CS-KYU160SL
44,95 €
Keysight tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
U1600
U1602A
U1602B
U1604A
U1604B
U1602A
U1602B
U1604A
U1604B
Korvattavat Keysight tutkimuslaitteen alkuperäisakut
3006672610
U1571A
U1571A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Keysight tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi …
| SKU | CS-KYU160SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128162377 |
| Korvaa | 3006672610, U1571A |
| Kapasiteetti (mAh) | 4500mAh / 32.4Wh |
| Mitat | 134.80 x 55.00 x 18.60mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |