Keysight lämpökameran U5752A / U5855 yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Keysight lämpökameran U5752A / U5855 yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-KYU575SL
37,95 €
Keysight lämpökameran yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
U5752A
U5855
U5855A
U5855
U5855A
Korvattavat Keysight lämpökameran alkuperäisakut
5190-3540
UR-123
UR-123
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Keysight lämpökameran -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-KYU575SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128171843 |
| Korvaa | UR-123 / 5190-3540 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 19.24Wh |
| Mitat | 70.20 x 39.20 x 23.10mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |