Kathrein tutkimuslaitteen MSK15 / measuring devices Golden Power yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Kathrein tutkimuslaitteen MSK15 / measuring devices Golden Power yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-MKS150SL
32,95 €
Kathrein tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MSK15
measuring devices Golden Power
measuring devices Golden Power
Korvattavat Kathrein tutkimuslaitteen alkuperäisakut
6MR2400SCY4C
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Kathrein tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi …
| SKU | CS-MKS150SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128183174 |
| Korvaa | 6MR2400SCY4C |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.4Wh |
| Mitat | 67.00 x 44.50 x 43.00mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |