JDSU tutkimuslaitteen VIAVI MTS-5800 / VIAVI MTS-5802 yhteensopiva akku 13500mAh
calcActive())">
JDSU tutkimuslaitteen VIAVI MTS-5800 / VIAVI MTS-5802 yhteensopiva akku 13500mAh
In stock
- SKU
- CS-JDM580XL
227,95 €
JDSU tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
VIAVI MTS-5800
VIAVI MTS-5802
VIAVI MTS-5802
Korvattavat JDSU tutkimuslaitteen alkuperäisakut
22015374
22016374
22016374
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JDSU tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-JDM580XL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128156611 |
| Korvaa | 22015374 / 22016374 |
| Kapasiteetti (mAh) | 13500mAh / 99.9Wh |
| Mitat | 147.20 x 70.00 x 18.65mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |