JDSU 21100729 000, 21129596 000, WiFi Advisor Wireless LAN Anal akku 5200mAh
calcActive())">
JDSU 21100729 000, 21129596 000, WiFi Advisor Wireless LAN Anal akku 5200mAh
In stock
- SKU
- CS-JDS729SL
74,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien JDSU mittalaitteiden kanssa:
21100729 000
21129596 000
WiFi Advisor Wireless LAN Anal
21129596 000
WiFi Advisor Wireless LAN Anal
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat JDSU mittalaitteiden alkuperäisakut:
21108524
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-JDS729SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128135623 |
| Korvaa | 21108524 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 38.48Wh |
| Mitat | 73.60 x 71.10 x 19.20mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |