Inficon tutkimuslaitteen D-TEK Select Refrigerant Leak / PLS LED Stobe yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
Inficon tutkimuslaitteen D-TEK Select Refrigerant Leak / PLS LED Stobe yhteensopiva akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-DTK712SL
26,95 €
Inficon tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
D-TEK Select Refrigerant Leak
PLS LED Stobe
PLS LED Stobe
Korvattavat Inficon tutkimuslaitteen alkuperäisakut
712-700-G1
A19267-460015-LSG
EAC-460015-003
A19267-460015-LSG
EAC-460015-003
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Inficon tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
| SKU | CS-DTK712SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128146872 |
| Korvaa | 712-700-G1 / EAC-460015-003 / A19267-460015-LSG / A19267-460015-LSD |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 10.8Wh |
| Mitat | 128.54 x 24.10 x 22.30mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |