Industrial Scientific tutkimuslaitteen MX251 yhteensopiva akku 1200mAh
calcActive())">
Industrial Scientific tutkimuslaitteen MX251 yhteensopiva akku 1200mAh
In stock
- SKU
- CS-ISX251SL
19,95 €
Industrial Scientific tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MX251
Korvattavat Industrial Scientific tutkimuslaitteen alkuperäisakut
1703-1063
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Industrial Scientific tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akust…
| SKU | CS-ISX251SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 4,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-CD |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128218524 |
| Korvaa | 1703-1063 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 5.76Wh |
| Mitat | 66.80 x 51.60 x 20.50mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |