HumanWare tutkimuslaitteen Touch yhteensopiva akku 5400mAh
calcActive())">
HumanWare tutkimuslaitteen Touch yhteensopiva akku 5400mAh
In stock
- SKU
- CS-HVT400SL
59,95 €
HumanWare tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Touch
Korvattavat HumanWare tutkimuslaitteen alkuperäisakut
BAPP-0004
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HumanWare tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-HVT400SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128157410 |
| Korvaa | BAPP-0004 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5400mAh / 19.98Wh |
| Mitat | 195.65 x 48.80 x 13.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |