HumanWare tutkimuslaitteen SmartView Versa / SmartView Versa+ yhteensopiva akku 1100mAh
calcActive())">
HumanWare tutkimuslaitteen SmartView Versa / SmartView Versa+ yhteensopiva akku 1100mAh
In stock
- SKU
- CS-HMR610SL
21,95 €
HumanWare tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
SmartView Versa
SmartView Versa+
SmartView Versa+
Korvattavat HumanWare tutkimuslaitteen alkuperäisakut
ICP6/34/50
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HumanWare tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-HMR610SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128153344 |
| Korvaa | ICP6/34/50 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 53.60 x 39.15 x 6.75mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |