HORIZON tutkimuslaitteen KRONOS 200 yhteensopiva akku 2200mAh
calcActive())">
HORIZON tutkimuslaitteen KRONOS 200 yhteensopiva akku 2200mAh
In stock
- SKU
- CS-RDR700SL
22,95 €
21,95 €
HORIZON tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
KRONOS 200
Korvattavat HORIZON tutkimuslaitteen alkuperäisakut
HKB10
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HORIZON tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
| SKU | CS-RDR700SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128146551 |
| Korvaa | HKB10 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 16.28Wh |
| Mitat | 70.60 x 38.20 x 20.60mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |