Honeywell tutkimuslaitteen HAQSPA / HAQSPA-R yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Honeywell tutkimuslaitteen HAQSPA / HAQSPA-R yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-HNR100SL
19,95 €
Honeywell tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
HAQSPA
HAQSPA-R
HAQSPA-R Air Quality Meter
HAQSPA-R
HAQSPA-R Air Quality Meter
Korvattavat Honeywell tutkimuslaitteen alkuperäisakut
BAT-IAQ
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Honeywell tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-HNR100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128177234 |
| Korvaa | BAT-IAQ |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.62Wh |
| Mitat | 68.50 x 18.60 x 18.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |