Honeywell tutkimuslaitteen BW RigRat yhteensopiva akku 10500mAh
calcActive())">
Honeywell tutkimuslaitteen BW RigRat yhteensopiva akku 10500mAh
In stock
- SKU
- CS-HNR200SL
43,95 €
Honeywell tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
BW RigRat
Korvattavat Honeywell tutkimuslaitteen alkuperäisakut
500-0165-000
500-0165-001
500-0165-001
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Honeywell tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-HNR200SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128200482 |
| Korvaa | 500-0165-000 / 500-0165-001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 10500mAh / 38.85Wh |
| Mitat | 113.60 x 58.70 x 32.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |