Honeywell tutkimuslaitteen BW Max XT II / BW GasAlert Max XT II yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
Honeywell tutkimuslaitteen BW Max XT II / BW GasAlert Max XT II yhteensopiva akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-HNY100SL
22,95 €
Honeywell tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
BW Max XT II
BW GasAlert Max XT II
GasAlert Max XT Legacy Multigas Monitors
Max XT II multi-gas detector
GasAlertMax XT II
BW GasAlert Max XT II
GasAlert Max XT Legacy Multigas Monitors
Max XT II multi-gas detector
GasAlertMax XT II
Korvattavat Honeywell tutkimuslaitteen alkuperäisakut
XT-BAT-K1
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Honeywell tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-HNY100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128186366 |
| Korvaa | XT-BAT-K1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.1Wh |
| Mitat | 69.20 x 44.00 x 20.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |