Honeywell mittalaitteen Lumidor Micromax Plus / Micromax pro yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Honeywell mittalaitteen Lumidor Micromax Plus / Micromax pro yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-HNL956SL
40,95 €
Honeywell mittalaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Lumidor Micromax Plus
Micromax pro
Micromax pro
Korvattavat Honeywell mittalaitteen alkuperäisakut
4956
MPRO-BPR
MPRO-BPR
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Honeywell mittalaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-HNL956SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 4.8V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128220084 |
| Korvaa | 4956 / MPRO-BPR |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 9.6Wh |
| Mitat | 56.40 x 58.50 x 15.00mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |