Geospatial tutkimuslaitteen T41-R01-001 yhteensopiva akku 4000mAh
calcActive())">
Geospatial tutkimuslaitteen T41-R01-001 yhteensopiva akku 4000mAh
In stock
- SKU
- CS-SPT410SL
40,95 €
Geospatial tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
T41-R01-001
Korvattavat Geospatial tutkimuslaitteen alkuperäisakut
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Geospatial tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikood…
| SKU | CS-SPT410SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128171072 |
| Korvaa | S11DG103A / S11GD103A |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 14.8Wh |
| Mitat | 83.50 x 49.50 x 6.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |