GE tutkimuslaitteen DPI 612 Flex / Druck DPI 611 yhteensopiva akku 4000mAh
calcActive())">
GE tutkimuslaitteen DPI 612 Flex / Druck DPI 611 yhteensopiva akku 4000mAh
In stock
- SKU
- CS-GRK611SL
46,95 €
GE tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
DPI 612 Flex
Druck DPI 611
Druck DPI 612
Druck DPI 611
Druck DPI 612
Korvattavat GE tutkimuslaitteen alkuperäisakut
CC3800GE
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu GE tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-GRK611SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128152323 |
| Korvaa | CC3800GE |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 14.8Wh |
| Mitat | 85.55 x 54.00 x 15.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |