GasClip tutkimuslaitteen MGC / MGC-PUMP Detectors yhteensopiva akku 1800mAh
calcActive())">
GasClip tutkimuslaitteen MGC / MGC-PUMP Detectors yhteensopiva akku 1800mAh
In stock
- SKU
- CS-GPM100SL
33,95 €
GasClip tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MGC
MGC-PUMP Detectors
Multi Gas Clip MGC Pump Pellistor
Multi Gas Clip MGC Pump IR
MGC-PUMP Detectors
Multi Gas Clip MGC Pump Pellistor
Multi Gas Clip MGC Pump IR
Korvattavat GasClip tutkimuslaitteen alkuperäisakut
MGCBAT1
MGCBAT1C
MGC-P-PUMP
MGC-IR-PUMP
MGC-BAT1
MGC-PUMPBAT
MGCBAT1C
MGC-P-PUMP
MGC-IR-PUMP
MGC-BAT1
MGC-PUMPBAT
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu GasClip tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
| SKU | CS-GPM100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128185802 |
| Korvaa | MGCBAT1 / MGCBAT1C / MGC-P-PUMP / MGC-IR-PUMP / MGC-BAT1 / MGC-PUMPBAT |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Mitat | 55.80 x 39.00 x 15.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |